
Het doel is om deze locaties te vinden en daar krijg je een vraag. Is de vraag beantwoord, dan verdwijnt deze uit de lijst.
Belangrijk
- Begin bij vraag 'A'
- De volgorde van de vragen/ locaties kun je ook zelf bepalen
- Gebruik de kaart en zet een logische route uit
- Ben je met meerdere teams? Elk team bepaalt zijn eigen route
- Spreek na (bijvoorbeeld) 3 uur ergens af met de andere teams, bijvoorbeeld bij de finish
- Je kunt altijd pauzeren, ook als je met meerdere teams speelt
- de antwoorden op de meeste vragen kun je vinden bij de locaties
- Tip! Benoem een Teamleider
- Zet geluid en GPS aan op je smartphone!
Succes en veel plezier!
Tip 1. Cafe L
Dit is voor ons nu een leuk cafe. Op de route van de trail. Met een mooi aantal verschillende bieren. Het personeel is vriendelijk en heeft kennis van wat men serveert. Even bijkomen met een lekker bier.
Rue du Marché-au-Beurre 1Tip 2. Archeologisch Museum
Als een van de oudste steden in België heeft Arlon veel te bieden. Dit museum laat je de Romeinse geschiedenis zien. De collectie is uitgebreid en boeiend.
Rue des Martyrs 13Tip 3. Abbaye de Clairefontaine
Een beetje uit het centrum. Maar als je toch in de buurt bent is deze abdij de moeite waard. Ontstaan in 1247 heeft dit klooster veel meegemaakt. Beleef opnieuw de geschiedenis.
Rue de CloitreTip 4. Faubourg 101
Dit is misschien wel ons favoriete restaurant. Geen moeilijke gerechten maar lekker eten en drinken. Het personeel is zeer vriendelijk. We komen er dan ook graag. Al was het maar voor het interieur.
Rue des Faubourgs 101Vinden jullie Qula leuk? Dan hebben we een surprise. Wij geven jou en je medespelers korting kado. Dan kun je Qula in een andere stad spelen voor slechts €18,75.
- Navigeer met GPS naar de locaties
- Gebruik dit kaartje als GPS niet werkt